Leasing

Leasing Łódź

Leasing jest to forma najmu bądź dzierżawy ruchomych środków trwałych lub nieruchomości. Ma on postać umowy, która zawarta jest na określony czas. Na ten okres finansujący (leasingodawca) udostępnia korzystającemu (leasingobiorcy) określoną w umowie rzecz. Za jej korzystanie uiszczane są tzw. raty leasingowe. Na ich wysokość składa się wartość danego środka trwałego lub nieruchomości oraz wartość ustalonych między stronami odsetek. Całkowita wysokość rat leasingowych i termin spłaty jest zawsze określony w umowie. Można więc powiedzieć, że leasing jest to pewna forma wypożyczenia.

Leasing jest jednym z najbardziej popularnych wśród przedsiębiorstw sposobów na finansowanie inwestycji. Leasing pozwala małym firmom oraz osobom prowadzącym własną działalność gospodarzą na uzyskanie dostępu do niezbędnych im dla rozwoju urządzeń. Budżet niewielkiego przedsiębiorstwa jest często zbyt mały, aby mógł pokryć koszty zakupu drogich maszyn. Leasing może okazać się w tym wypadku najbardziej optymalnym rozwiązaniem:

  • leasing jest przede wszystkim opcją tańszą od kredytu,
  • spłata, w formie rat leasingowych, rozłożona jest na cały okres użytkowania,
  • wymagana zdolność kredytowa jest mniejsza niż w wypadku kredytu,
  • leasing daje możliwość szybkiego rozwoju poprzez zakup najnowszej technologii. Możesz to osiągnąć bez poważnego naruszania budżetu przedsiębiorstwa na dany rok.

Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć leasing najbardziej odpowiadający twoim potrzebom. Nie będziesz już musiał zastanawiać się gdzie szukać i która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza. My pomożemy Ci w tym trudnym wyborze. Jesteśmy na bieżąco i zawsze wiemy o różnych, nowych, ciekawych promocyjnych warunkach. Naszym celem jest znalezienie najtańszej opcji leasingu, która jednocześnie spełnia wszystkie wymagania naszego klienta.

Czas oczekiwania na leasing jest u nas ograniczony do niezbędnego minimum. Czekasz tylko tyle ile naprawdę potrzeba i ani minuty dłużej. Możemy dać Ci taką gwarancję dzięki naszej wieloletniej praktyce.

Współpracujemy z takimi instytucjami jak: Getin Bank, BZ WBK i wiele innych. Mamy więc w czym wybierać. Należy podkreślić, że leasing, który znajduje się w ofercie naszych partnerów bankowych niczym nie różni się od naszej oferty. Tak szerokie spektrum możliwości pozwala nam wybrać dla ciebie najlepsze z możliwych rozwiązań. Zawsze staramy się dopasować ofertę do naszego klienta, a nie odwrotnie.
Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, a jego sytuacja rozpatrywana przez pryzmat różnych opcji.