Kredyty samochodowe

Kredyt Samochodowy Łódź | Kredyty samochodowe Łódź

Kredyt na zakup samochodu

Chcesz kupić wymarzone auto? Nic prostszego. Oferujemy kredyty samochodowe na bardzo korzystnych warunkach. Kredytujemy nie tylko samochody, ale również motocykle, quady, przyczepy, skutery, czy też motorowery. Nie ma znaczenia czy dany pojazd jest nowy, czy używany; zakupiony w salonie, w komisie, czy od sąsiada; w Polsce, czy też sprowadzony z zagranicy. Dla nas istotne jest, aby nasz klient uzyskał kredyt samochodowy, które najlepiej będzie odpowiadał jego potrzebom i możliwościom. Na bieżąco śledzimy oferty naszych partnerów bankowych, możemy więc zawsze zaproponować najlepsze z możliwych rozwiązań.

Kredyty samochodowe znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się:

  • brakiem wkładu własnego, otrzymasz kredyt na 100% wartości samochodu, a także sfinansujesz prowizje oraz ubezpieczenie pojazdu;
  • brakiem ograniczeń dla maksymalnej kwoty kredytu, uzależniamy ją tylko od Twojej zdolności kredytowej;
  • korzystnymi warunkami spłaty, sam decydujesz czy spłacać w ratach równych czy malejących;
  • długim okresem kredytowania
  • wygodą przy spłacie rat, sam wybierasz dzień miesiąca na spłatę raty kredytu;
  • oszczędnością czasu, decyzję o przyznaniu kredytu samochodowego podejmujemy błyskawicznie w ciągu jednego dnia.

Kredyt samochodowy, który można uzyskać za naszym pośrednictwem niczym nie różni się od oferty, jaką można uzyskać w oddziale danego banku. Często nawet jest on korzystniejszy, gdyż oczyszczony z niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Poza tym sama procedura jest dużo łatwiejsza i wygodniejsza. Nie musisz przeglądać setek ofert, my pomożemy dobrać ci najbardziej optymalną opcję. Dla oszczędności twojego czasu skróciliśmy okres oczekiwania na kredyt do niezbędnego minimum. Wystarczy nam jeden dzień na podjęcie decyzji. Kredyt samochodowy otrzymasz u nas szybko i sprawnie.

Formalności, to również nie jest problem. Aby uzyskać kredyt samochodowy, wystarczy nam jedynie twoje oświadczenie o dochodach. Jest to szczególnie istotne i wygodne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Nie muszą one przedstawiać szeregu dokumentów, które potwierdzą uzyskiwane przez ich firmę obroty oraz dochody. Wystarczy nam, że sami napiszą oświadczenie o swoich dochodach.

Kredyt gotówkowy z zabezpieczeniem na samochodzie

Kredyt samochodowy to również kredyt na refinansowanie zakupu pojazdu. Jest to sytuacja, gdy klient ma już samochód i pragnie odzyskać środki, które zainwestował w jego kupno.
Często korzystają z niego również osoby, które chcą po prostu oświadczyć swój dochód i otrzymać gotówkę.
W takiej sytuacji klient może otrzymać gotówkę na takich samych warunkach, jak w przypadku kredytu udzielanego na zakup pojazdu, czyli przede wszystkim na oświadczenie o dochodach.